Zakousněte se do knihy

Autor Klára Smolíková, ilustrace Bára Buchalová

Podepsáno Klárou Smolíkovou. Můžete si také napsat o osobní věnování od autorky.

Pracovní listy určené pro práci v 1. až 3. třídě. Jsou kopírovatelné a volně navazují na knižní sérii Knihožrouti. Fungují dobře i jako samostatný pracovní sešit.

64 stran, 30 pracovních listů + metodika

ISBN: 978-80-262-1261-4

159 Kč
Skladem

Publikaci mohou využít učitelé při práci s žáky, ale hodí se i při volnočasových aktivitách doma, v knihovně či ve čtenářském kroužku.

Soubor pracovních listů je určený pro žáky 1. až 3. tříd. Jednotlivé úkoly směřují především k podpoře čtenářství a k rozvoji pozitivní vazby na knihy, ale i k podpoře čtení s porozuměním a rozvoji slovní zásoby a jsou různého typu (dokreslování, doplňování, spojování, dopisování atd.) Každý pracovní list doplňuje na druhé straně metodika, legenda a další náměty. Děti například zjišťují, jak se dá do knihy zakousnout a pochutnat si na ní, na čem si lze naopak při četbě vylámat zuby, vytvářejí ilustrace k příběhu, zamýšlejí se nad významem knižní obálky, ujasňují si, které typy příběhů mají rády a proč. Úkoly jsou řazeny se vzestupnou náročností, první třetina není příliš textová a postupně přibývá úkolů textových a ubývá výtvarných. 

Kód Kód: 108
Kategorie: Pracovní listy
Zpět do obchodu