Zakousněte se do knihy

Autor Klára Smolíková, ilustrace Bára Buchalová

Podepsáno Klárou Smolíkovou. Můžete si také napsat o osobní věnování od autorky.

Pracovní listy určené pro práci v 1. až 3. třídě. Jsou kopírovatelné a volně navazují na knižní sérii Knihožrouti. Fungují dobře i jako samostatný pracovní sešit.

150 Kč
Skladem

Publikaci mohou využít učitelé při práci s žáky, ale hodí se i při volnočasových aktivitách doma, v knihovně či ve čtenářském kroužku.

Soubor pracovních listů je určený pro žáky 1. až 3. tříd. Jednotlivé úkoly směřují především k podpoře čtenářství a k rozvoji pozitivní vazby na knihy, ale i k podpoře čtení s porozuměním a rozvoji slovní zásoby a jsou různého typu (dokreslování, doplňování, spojování, dopisování atd.) Každý pracovní list doplňuje na druhé straně metodika, legenda a další náměty. Děti například zjišťují, jak se dá do knihy zakousnout a pochutnat si na ní, na čem si lze naopak při četbě vylámat zuby, vytvářejí ilustrace k příběhu, zamýšlejí se nad významem knižní obálky, ujasňují si, které typy příběhů mají rády a proč. Úkoly jsou řazeny se vzestupnou náročností, první třetina není příliš textová a postupně přibývá úkolů textových a ubývá výtvarných. 

Kód Kód: 108
Kategorie: Pracovní listy

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení