Supro: Hrdinové na dluh

Scénář: Štěpánka Jislová 

Kresba: Viktor Svoboda

Barvy: Martina Fischmeister 

Podepsáno všemi autory!!!

 

 

449 Kč
Skladem

Co byste udělali proto, abyste se stali superhrdiny? Ve světě Supro™ nemusíte za superschopnost zaplatit pádem do radioaktivního odpadu, traumatickou ztrátou rodiny ani přiletět z jiné planety. Stačí… zaplatit. Nemáte na to? Nevadí! Náš asistenční program nabízí celou škálu výhodných půjček!
 
O superhrdinském životě sní i Ida, o to víc, že už jednu šanci promarnila. Její přítelkyně Evelína mezitím po boku svého dvojčete Thea sklízí slávu a úspěch. Jejich životy by snad ani nemohly být rozdílnější. Když se začnou kupit podivné náhody, které Idu málem stojí život, nechce se jí věřit, že by šlo o součást promyšleného plánu. Kdo by vydělal na odstranění někoho tak nepodstatného, tak ne-suprového, jako je ona?
 
Supro™: Hrdinové na dluh je satirický pohled na svět superhrdinů, který spojuje společenskou kritiku s romantickým dramatem a napínavým thrillerem. Za tímto skvělým dílem z žánru young adult stojí osvědčení tvůrci Štěpánka Jislová (Bez vlasůMilada Horáková), Viktor Svoboda (Rychlé šípy a jejich úžasná nová dobrodružství) a Martina Fischmeister (La Loba).

Kód Kód: 523
Kategorie: Komiksy
Zpět do obchodu